O nas

Specjalizujemy się w szeroko pojętej renowacji skórzanych powierzchni oraz praniem tapicerki materiałowej. Indywidualnie podchodzimy do każdego wyzwania oraz klienta.
Naszym zadaniem jest by Wasze skórzane kombinezony i tapicerka samochodowa powróciły do dawnej świeżości i funkcjonalności.

Pracujemy na produktach najwyższej jakości. Zarówno do czyszczenia i impregnacji jak i do barwienia i drobnych napraw, stosujemy tylko sprawdzone produkty, które nie powodują uszkodzeń.

Dzięki mobilności naszej firmy, bez problemu dojedziemy do klienta ! Nie trać czasu na dojazd. Wykonamy usługi czyszczenia na najwyższym poziomie także w Twoim garażu. Jedyne czego wymagamy, to dostęp do ciepłej wody oraz prądu
Nasze doświadczenie potwierdzają certyfikaty po przebytych szkoleniach, zdjęcia wykonanych prac oraz opinie klientów.
Każdy kombinezon, fotel to dla nas nowe, ekscytujące wyzwanie do którego podchodzimy z pełnym zapałem i pasją. Cechuje nas solidność w wykonywaniu usług, rzetelność, uczciwość oraz szybki czas realizacji.

Potrafimy dopasować rodzaj usługi do każdego elementu, chętnie doradzamy, wskazujemy jak dbać na co dzień o Wasze skóry, oraz wspólnie pomagamy rozwiązać problemy w zakresie czyszczenia i pielęgnacji skór.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Sprawdź ofertę

Cennik

W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę usług. Zapoznaj się ze szczegółową ofertą
CENNIK USŁUG
880 047 194
kontakt@renowacjakombinezonow.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram